Geolog małopolska

Pracujemy z przedsiębiorstwami geodezyjnymi i instalacyjnymi z uwagi na to nasze usługi możemy świadczyć kompletniegeolog małopolska, geolog Skawina i geolog Myślenice. Wykonujemy również projekty związane ze wzmacnianiem podłoża oraz filtracją danych ze skaningu samolotowego LIDAR.
Geologia inżynierska i geotechnika to bazowy profil przedsięwzięć naszej firmy. Tworzymy badania gruntu pod budowę: domów jednorodzinnych, przydomowych oczyszczalni, budynków mieszkalnych, hal, pawilonów, dróg, mostów, infrastruktury kolejowej, sieci podziemnych i stacji paliw. W zakres naszych usług wchodzi również prowadzenie kompleksowego nadzoru geotechnicznego nad wykonywanymi robotami ziemnymi i fundamentowymi.
W zakresie nadzorów wykonujemy: odbiory wykopów fundamentowych, badanie podłoża gruntowego (pod posadzkami oraz nawierzchniami dróg, boisk sportowych, placów, chodników), sklasyfikowanie nośności i zagęszczenia gruntów, nadzorujemy zgodność gruntu oraz jego parametrów z założeniami projektowymi, pobieranie prób gruntu i wód gruntowych do badań laboratoryjnych. Wspomagamy również przy nabywaniu działki budowlanej oraz określamy osuwiska.

W zakresie działalności posiadamy również usługi hydrogeologiczne powiązane z projektowaniem oraz wykonaniem studni, piezometrów, odwodnień budowlanych oraz dokumentowaniem zasobów wód podziemnych. Tworzymy inne projekty i dokumentacje geologiczne (m.in. pod pompy ciepła, głębokie uziomy anodowe). Zajmujemy się również wzmacnianiem podłoża gruntowego przy udziale mikropali oraz mikropali kotwiących.
Oferta obejmuje projekty związane z filtracją i przetwarzaniem danych ze skaningu powietrznego LIDAR, które mogą być pomocne danych do różnych celów (m.in. geologia strukturalna i hydrografia, geologia inżynierska, inżynieria i inne). Usługi geologiczne małopolska to nasza specjalizacja.
Współpracujemy na terenie całego kraju jednak z uwagi na lokalizację naszej firmy Krakowie priorytetowo zainteresowani jesteśmy pracami z województw: małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Zapraszamy do współpracy z zakresu geolog małopolska, geolog Skawina i usługi Geologiczne Kraków.