Geolog Kraków

Geolog w Krakowie bada budowę geologiczną oraz procesy zachodzące w Ziemii powodujące jej przeobrażenia. Szeroka wiedza w tej dziedzinie wykorzystywana jest w praktyce, w zakresie geologii podstawowej oraz stosowanej. Geologia podstawowa, teoretyczna obejmuje procesy dotyczące budowy i historii Ziemii, które nie są związane z działalnością gospodarczą. Geologia stosowana natomiast jest bardziej praktycznym działem, który opiera się na wynikPraca Geologa w Krakowieach badań geologii podstawowej. Geolog w Krakowie świadczy usługi z zakresu geologii inżynierskiej, geotechniki oraz hydrogeologii.

Gdzie działa geolog w Krakowie?

Jako geolog w Krakowie świadczymy usługi na terenie całego kraju. Nasza siedziba mieści się w Krakowie, z tego względu najchętniej podejmujemy się prac na terenie województwa małopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego oraz podkarpackiego. Wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, terminowo, rzetelnie i dokładnie.

Zakres usług geologa w Krakowie

Nowoczesny i rewolucyjny sprzęt wiertniczy umożliwia nam wykonanie wszelkich powierzonych nam zadań, w każdych warunkach i pełnym zakresie. Nasza działalność skupia się wokół geologii inżynierskiej i geotechniki i obejmuje między innymi badania gruntu pod budowę, kompleksowy nadzór geotechniczny nad pracami ziemnymi i fundamentowymi, w tym odbiory wykopów fundamentowych, badanie podłoża, określanie zagęszczenia i nośności gruntów oraz weryfikację gruntów z założeniami projektowymi oraz wiele innych. Wzmacniamy również podłoże gruntowe oraz wykonujemy skaning laserowy LIDAR.